Ekspresy kawowe do hotelu

Filiżanka doskonałej kawy może błyskawicznie poprawić samopoczucie. Wiedzą o tym doskonale właściciele luksusowych sieci hotelowych, w których profesjonalny ekspres do kawy jest niezbędnym elementem wyposażenia. Nie trzeba jednak mieć pięciogwiazdkowego hotelu, by zachwycić gości aromatem i smakiem kawy.

Ten przewodnik pomoże Ci wybrać najlepszy ekspres do kawy dla Twojego hotelu. Dowiesz się, na jakie funkcje zwrócić uwagę i jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy dla Twojego hotelu.

Rodzaje ekspresów do kawy do hotelu

Hotele potrzebują różnych ekspresów do kawy, aby zapewnić swoim gościom doskonałe doznania podczas picia kawy. Wybór ekspresu do kawy będzie zależał od preferencji hotelu.

Istnieje kilka rodzajów ekspresów znajdujących się w hotelach. Wśród nich są:

1. Ekspresy przelewowe
2. Ekspresy na kapsułki
3. Ekspresy ciśnieniowe

Jeśli chcesz uzyskać najlepszą jakość kawy, powinieneś używać ekspresów ciśnieniowych. Ekspresy te mogą przygotować kawę jak w kawiarni, a także przygotują ją automatycznie – ekspres sam przygotuje kawę, wyróżniając ją doskonałym smakiem i aromatem.

Ekspresy Franke

Franke to szwajcarska firma, która od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy sprzętu gospodarstwa domowego. To firma, która od lat projektuje ekspresy do kawy doceniane zarówno przez obsługę hotelową, jak i gości. Franke to szwajcarska firma, która od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy sprzętu gospodarstwa domowego. W swoim asortymencie posiada również ekspresy do kawy.

Franke A300

Nowy ekspres do kawy A300 to najwyższej klasy urządzenie do parzenia kawy, które oferuje wyjątkowy smak. Czytelny i łatwy w obsłudze ekran oraz opatentowany system czyszczenia EasyClean sprawiają, że obsługa jest niezwykle prosta dla każdego użytkownika.

Franke A600

A600 to idealny ekspres do kawy dla hoteli, biur i wszędzie tam, gdzie chcesz uzyskać najlepsze espresso. Dzięki 3 różnym rozmiarom filiżanek i ustawieniom pasującym do każdego gustu, jest to idealny wybór do biura. Model A300 oferuje również funkcję samoczyszczenia, cyfrowy ekran i wyjmowaną tackę ociekową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.